Komunikat techniczny - II bieg - 15 grudnia

Opublikowano: czwartek, 12, grudzień 2019

II bieg w ramach cyklu Łódzkich Biegów Górskich jest dofinansowany ze środków budżetu państwa na zadanie pn. Ogólnopolskie Biegi Górskie

0. Osoby, które brały udział w I etapie proszone są o zabranie swoich numerów startowych i agrafek! W przypadku ich zgubienia, prosimy o pilny kontakt na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 12 grudnia włącznie. 

1. W okolicy centrum zawodów - sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 61 przy ul. Okólnej 183 w Łodzi znajduje się tylko kilkadziesiąt miejsc parkingowych (okolice krańcówki autobusu 51). Zachęcamy do parkowania przed Sanktuarium św. Antoniego Padewskiego i bł. o. Rafała Chylińskiego (franciszkanie) oraz u zbiegu ulic Okólnej i Wycieczkowej (kapliczki). Prosimy o uwzględnienie tego w planach przyjazdu. Pamiętajcie, że wejście na salę gimnastyczną SP 61 znajduje się za przystankiem - tam należy się udać. 

2. Na salę gimnastyczną (szatnia) prosimy wchodzić w obuwiu zamiennym (jak na basen) bądź bez butów. 

3. Do biura przychodzą wyłącznie osoby:
- zgłoszone na cykl, które nie odebrały pakietów startowych,
- zgłoszone na II etap, po odbiór chipów,
- w celu ewentualnych zmian, dokonania opłat, dogłoszenia. 

Biuro będzie czynne w dniu zawodów w godzinach 9:30 - 10:30. 2 stanowiska będą podzielone według alfabetu, a trzecie stanowisko będzie dla osób dogłaszających się, nieopłaconych i ew. zmian/problemów.  

4. Osoby, które chcą się dogłosić, mają możliwość uczynienia tego w godzinach pracy biura, zgodnie ze zwiększonymi stawkami wpisowego. Dogłoszenia nie dają gwarancji otrzymania pełni świadczeń. 

5. Istnieje możliwość zostawienia w biurze depozytu.

6. Każdy zawodnik ma obowiązek posiadać przypięty numer startowy oraz przymocowanego do ciała chipa (na numerze startowym bądź obuwiu). Zachęcamy do korzystania z własnych agrafek i zwrotu zbędnych z pakietów do biura chcemy dbać o środowisko! 

7. Przy sali gimnastycznej do dyspozycji jest toaleta oraz prysznice. W szkole na łączniku jest dodatkowych 6 toalet. Organizator przed budynkiem przed wejściem na salę gimnastyczną zapewnia kolejne 2 toalety. 

8. Przed biegiem, w okolicach baneru startu znajdować się będą worki, w których będzie można zostawić swoje rzeczy.

9. Czas biegu liczony będzie dla wszystkich od momentu sygnału startu. Start o godz. 11 na polanie między salą gimnastyczną a ogrodzeniem szpitala. Start kategorii DOG o godz. 11:05. 

10. Na końcu pętli, w miejscu rozejścia na drugą pętlę i metę znajdować się będzie punkt żywieniowy. Organizator zapewnia wodę i izotonik. 

11. Na mecie wszyscy otrzymają medale oraz herbatę. 

12. Po zakończeniu biegu każdy zawodnik z okrągłym chipem ma obowiązek jego zwrotu chipa do biura zawodów w sali gimnastycznej. Niezwrócenie chipa skutkować będzie dyskwalifikacją, a jego zgubienie obciążeniem kosztami. 

13. W szkole dla uczestników wydawana będzie zupa (za okazaniem numeru startowego).

14. O godz. 12:30 na sali gimnastycznej planowane jest zakończenie biegu: nagrodzenie miejsc 1-3 w poszczególnych kategoriach oraz wręczenie dodatkowych niespodzianek od Stacji Nowa Gdynia oraz Prozis, które może otrzymać każdy obecny!

Powodzenia i do zobaczenia!

 

Odsłony: 601