JoomlaTemplates.me by Cheap Hosting

Komunikat techniczny - V bieg - 5 lipca

Opublikowano: środa, 01, lipiec 2020

0. Osoby, które brały udział w I, II, III lub IV etapie, proszone są o zabranie swoich numerów startowych i agrafek! W przypadku ich zgubienia i niepoinformowania organizatora, prosimy o pilny kontakt na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

1. W okolicy centrum zawodów - altany przy sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 61 przy ul. Okólnej 183 w Łodzi znajduje się tylko kilkadziesiąt miejsc parkingowych (okolice krańcówki autobusu 51). Zachęcamy do parkowania przed Sanktuarium św. Antoniego Padewskiego i bł. o. Rafała Chylińskiego (franciszkanie) oraz u zbiegu ulic Okólnej i Wycieczkowej (kapliczki). Prosimy o uwzględnienie tego w planach przyjazdu. Pamiętajcie, że wejście do biura znajduje się za przystankiem - tam należy się udać. 

2. Nie będzie dostępu do szatni ani prysznicy w szkole. 

3. Do biura nie przychodzą osoby zgłoszone na cały cykl. Zapraszamy natomiast osoby: 
- zgłoszone wyłącznie na V etap, po odbiór okrągłych chipów,
- w celu ewentualnych zmian, dokonania opłat, dogłoszenia, odbiór zgubionych numerów. 

4. Biuro będzie czynne w dniu zawodów od godziny 8:30 bez przerwy. 

5. W przypadku braku możliwości zachowania odpowiedniego dystansu w kolejce do biura, prosimy o zakładanie maseczek. 

6. Osoby, które chcą się dogłosić, mają możliwość uczynienia tego w godzinach pracy biura, zgodnie ze zwiększonymi stawkami wpisowego. Dogłoszenia nie dają gwarancji otrzymania pełni świadczeń. 

7. Istnieje możliwość zostawienia w biurze depozytu, który będzie do odbioru na mecie.

8. Każdy zawodnik ma obowiązek posiadać przypięty numer startowy oraz przymocowany do ciała chip (na numerze startowym bądź obuwiu). Zachęcamy do korzystania z własnych agrafek i zwrotu zbędnych z pakietów do biura chcemy dbać o środowisko! 

9. Przy sali gimnastycznej do dyspozycji będą dwie toalety TOI TOI oraz dodatkowo 6 toalet w szkole na łączniku. 

10. Przed biegiem, w okolicach baneru startu znajdować się będą worki, w których będzie można zostawić swoje rzeczy.

11. Czas biegu liczony będzie dla od momentu sygnału startu. Ze względów sanitarno-epidemiologicznych oraz ograniczeń w ilości uczestników imprezy (do 150 osób), Łódzkie Biegi Górskie zostają podzielone na 3 osobne imprezy:

godz. 9:30 - start dla kategorii juniorów, juniorek, 6,6 km kobiet i 6,6 km mężczyzn,

godz. 11:00 - start dla kategorii 10,5 km kobiet, godz. 11:05 start dla kategorii DOG,

godz. 12:30 - start dla kategorii 10,5 km mężczyzn.

12. Start w nieswoim biegu oznacza nieklasyfikowanie. 

13. Na końcu pętli, w miejscu rozejścia na drugą pętlę i metę znajdować się będzie punkt żywieniowy. Organizator zapewnia wodę.

14. Na mecie wszyscy otrzymają spakowany pakiet z medalem, wodą 0,5 l, owocem i wafelkiem. Nie będzie posiłku w postaci zupy.  

15. Po zakończeniu biegu każdy zawodnik z okrągłym chipem ma obowiązek zwrotu chipa w strefie mety. Niezwrócenie chipa skutkować będzie dyskwalifikacją, a jego zgubienie obciążeniem kosztami. 

16. Strefa mety będzie odseparowana od strefy startu. Wyjście ze strefy mety na parkingi możliwe jest wyłącznie przez boisko piłkarskie. Pozwoli do odseparować zawodników oczekujących na kolejny bieg od tych startujących we wcześniejszej imprezie. 

17. Bezpośrednio po biegach oraz policzeniu klasyfikacji generalnej, w strefie mety organizator będzie przeprowadzał zakończenia poszczególnych biegów. Upominki i nagrody będą wręczane za miejsca 1-3 w finałowym biegu oraz za miejsca 1-6 w cyklu. 

18. Do dyspozycji uczestników będą płyny do dezynfekcji (biuro, start/meta, toalety). Prosimy o zachowanie zdrowego rozsądku i w przypadku pojawienia się jakichkolwiek objawów chorobowych - rezygnację ze startu. 

Powodzenia i do zobaczenia!

 

Odsłony: 448