JoomlaTemplates.me by Cheap Hosting

Komunikat techniczny - 20 grudnia

Opublikowano: środa, 01, lipiec 2020

1. W okolicy centrum zawodów - łącznika przy sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 61 przy ul. Okólnej 183 w Łodzi znajduje się tylko kilkadziesiąt miejsc parkingowych (okolice krańcówki autobusu 51). Zachęcamy do parkowania przed Sanktuarium św. Antoniego Padewskiego i bł. o. Rafała Chylińskiego (franciszkanie) oraz u zbiegu ulic Okólnej i Wycieczkowej (kapliczki). Prosimy o uwzględnienie tego w planach przyjazdu. Pamiętajcie, że wejście do biura znajduje się za przystankiem - tam należy się udać. 

2. Nie będzie dostępu do szatni ani prysznicy w szkole. 

3. Biuro będzie czynne w dniu zawodów od godziny 8:45 bez przerwy. Osoby, które 13.12 otrzymały numer startowy z chipem (zarówno zgłoszone na cykl, jak i na etap 13.12), nie przychodzą do biura!

4. W biurze należy odebrać:
- zgłoszeni i opłaceni na cykl, którzy nie odebrali pakietów: numer startowy z chipem, agrafki, ulotki, darmowe wpisowe na zawody Łódź Park Tour;
- zgłoszeni i opłaceni na bieg 20.12, którzy nie startowali 13.12: numer startowy z chipem, agrafki, ulotki;
- dogłoszeni na bieg 13.12, którzy zgłosili się również na bieg 20.12: nowy numer startowy z chipem, agrafki; 

5. W budynku szkoły obowiązuje zakrywanie ust i nosa. 

6. Osoby, które chcą się dogłosić, mają możliwość uczynienia tego w godzinach pracy biura, zgodnie ze zwiększonymi stawkami wpisowego. Dogłoszenia nie dają gwarancji otrzymania pełni świadczeń. 

7. Istnieje możliwość zostawienia w biurze depozytu. 

8. Każdy zawodnik ma obowiązek posiadać przypięty numer startowy oraz przymocowany do ciała chip (na numerze startowym bądź obuwiu). Zachęcamy do korzystania z własnych agrafek i zwrotu zbędnych z pakietów do biura chcemy dbać o środowisko! 

9. Przy sali gimnastycznej do dyspozycji będą dwie toalety TOI TOI oraz dodatkowo 6 toalet w szkole na łączniku. 

10. Przed biegiem, w okolicach baneru startu, znajdować się będą worki, w których będzie można zostawić swoje rzeczy.

11. Czas biegu liczony będzie dla od momentu sygnału startu. Ze względów sanitarno-epidemiologicznych oraz ograniczeń w ilości uczestników imprezy (do 150 osób), odbędą się następujące biegi:

Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w biegu przełajowym na 6,6 km - II bieg

godz. 10:00 - start dla kategorii juniorów, juniorek, 6,6 km kobiet i 6,6 km mężczyzn, godz. 10:05 - start dla kategorii DOG,

Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w biegu przełajowym na 10,5 km - II bieg

godz. 11:00 - start dla kategorii 10,5 km kobiet i 10,5 km mężczyzn.

12. Start w nieswoim biegu oznacza nieklasyfikowanie. 

13. Na końcu pętli, w miejscu rozejścia na drugą pętlę i metę znajdować się będzie punkt żywieniowy. Organizator zapewnia wodę/odżywkę. 

14. Na mecie wszyscy otrzymają medal, ciepłą herbatę oraz przy budynku szkoły będzie rozdawana zupa (w godz. 10:45-11:15 oraz 11:45-12:30). 

15. Po zakończeniu biegu każdy zawodnik z okrągłym chipem ma obowiązek zwrotu chipa w biurze. Niezwrócenie chipa skutkować będzie dyskwalifikacją, a jego zgubienie obciążeniem kosztami. 

16. Strefa mety będzie odseparowana od strefy startu. Prosimy o zachowywanie odpowiedniego dystansu. 

17. Bezpośrednio po biegach w strefie mety organizator będzie przeprowadzał zakończenia poszczególnych biegów. Upominki będą wręczane za miejsca 1-3.

18. Do dyspozycji uczestników będą płyny do dezynfekcji (biuro, start/meta, toalety). Prosimy o zachowanie zdrowego rozsądku i w przypadku pojawienia się jakichkolwiek objawów chorobowych - rezygnację ze startu. 

19. Start w zawodach wiąże się z ryzykiem przebywania w większej grupie ludzi w okresie epidemii. Udział w imprezie jest równoznaczny z akceptacją tego faktu oraz świadomością związanego z tym ryzyka. 

Powodzenia i do zobaczenia!Odsłony: 58