JoomlaTemplates.me by Cheap Hosting

Komunikat techniczny - 13 czerwca

Opublikowano: środa, 01, lipiec 2020

1. W okolicy centrum zawodów - łącznika przy sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 61 przy ul. Okólnej 183 w Łodzi znajduje się tylko kilkadziesiąt miejsc parkingowych (okolice krańcówki autobusu 51). Zachęcamy do parkowania przed Sanktuarium św. Antoniego Padewskiego i bł. o. Rafała Chylińskiego (franciszkanie) oraz u zbiegu ulic Okólnej i Wycieczkowej (kapliczki). Prosimy o uwzględnienie tego w planach przyjazdu. Pamiętajcie, że wejście do biura znajduje się za przystankiem - tam należy się udać. 

2. Biuro będzie czynne w dniu zawodów od godziny 9:00 bez przerwy. Osoby, które 13.12 lub 20.12 otrzymały numer startowy z chipem (zarówno zgłoszone na cykl, jak i na etap 13.12 lub 20.12), nie przychodzą do biura!

3. W biurze należy odebrać:
- zgłoszeni i opłaceni na cykl, którzy nie odebrali pakietów: numer startowy z chipem, agrafki, 
- zgłoszeni i opłaceni na bieg 13.06, którzy nie startowali wcześniej: numer startowy z chipem, agrafki. 

4. W budynku szkoły obowiązuje zakrywanie ust i nosa. 

5. Osoby, które chcą się dogłosić, mają możliwość uczynienia tego w godzinach pracy biura, zgodnie ze zwiększonymi stawkami wpisowego. Dogłoszenia nie dają gwarancji otrzymania pełni świadczeń. 

6. Istnieje możliwość zostawienia w biurze depozytu. 

7. Każdy zawodnik ma obowiązek posiadać przypięty numer startowy oraz przymocowany do ciała chip (na numerze startowym bądź obuwiu). Zachęcamy do korzystania z własnych agrafek i zwrotu zbędnych z pakietów do biura chcemy dbać o środowisko! 

8. Przy sali gimnastycznej do dyspozycji będą dwie toalety TOI TOI oraz dodatkowo 6 toalet w szkole na łączniku. 

9. Przed biegiem, w okolicach baneru startu, znajdować się będą worki, w których będzie można zostawić swoje rzeczy.

10. Czas biegu liczony będzie dla od momentu sygnału startu. Godziny startów:

godz. 10:00 - start dla kategorii juniorów, juniorek, 6,6 km kobiet i 6,6 km mężczyzn, godz. 10:05 - start dla kategorii DOG,

godz. 11:00 - start dla kategorii 10,5 km kobiet i 10,5 km mężczyzn.

11. Start w nieswoim biegu oznacza nieklasyfikowanie. 

12. Na końcu pętli, w miejscu rozejścia na drugą pętlę i metę znajdować się będzie punkt żywieniowy. Organizator zapewnia wodę/odżywkę. 

13. Na mecie wszyscy otrzymają medal, wodę oraz pakiet żywieniowy. 

14. Po zakończeniu biegu każdy zawodnik z okrągłym chipem ma obowiązek zwrotu chipa w biurze. Niezwrócenie chipa skutkować będzie dyskwalifikacją, a jego zgubienie obciążeniem kosztami. 

15. Bezpośrednio po biegach w strefie mety organizator będzie przeprowadzał zakończenia poszczególnych biegów. Upominki będą wręczane za miejsca 1-3.

16. Do dyspozycji uczestników będą płyny do dezynfekcji (biuro, start/meta, toalety). Prosimy o zachowanie zdrowego rozsądku i w przypadku pojawienia się jakichkolwiek objawów chorobowych - rezygnację ze startu. 

17. Start w zawodach wiąże się z ryzykiem przebywania w większej grupie ludzi w okresie epidemii. Udział w imprezie jest równoznaczny z akceptacją tego faktu oraz świadomością związanego z tym ryzyka. 

Powodzenia i do zobaczenia!Odsłony: 21