JoomlaTemplates.me by Cheap Hosting

Komunikat techniczny - 13 marca

Opublikowano: środa, 01, lipiec 2020

1. W okolicy centrum zawodów - łącznika przy sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 61 przy ul. Okólnej 183 w Łodzi znajduje się tylko kilkadziesiąt miejsc parkingowych (okolice krańcówki autobusu 51). Zachęcamy do parkowania przed Sanktuarium św. Antoniego Padewskiego i bł. o. Rafała Chylińskiego (franciszkanie) oraz u zbiegu ulic Okólnej i Wycieczkowej (kapliczki). Prosimy o uwzględnienie tego w planach przyjazdu. Pamiętajcie, że wejście do biura znajduje się za przystankiem - tam należy się udać. 

2. Biuro będzie czynne w dniu zawodów od godziny 9:30 bez przerwy. Osoby posiadające numery startowe nie przychodzą do biura (nie dotyczy osób dogłaszanych z dorabianymi numerami oraz osób, które zmieniły dystans). 

3. Pozostali w biurze odbierają:
- zgłoszeni i opłaceni na cykl, którzy nie odebrali numerów: numer startowy z chipem, agrafki, ulotki, darmowe wpisowe na zawody Łódź Park Tour, niespodzianka;
- zgłoszeni i opłaceni na bieg 13.03: numer startowy z chipem, agrafki. 

4. W budynku szkoły obowiązuje zakrywanie ust i nosa. 

5. Osoby, które chcą się dogłosić, mają możliwość uczynienia tego w godzinach pracy biura, zgodnie ze zwiększonymi stawkami wpisowego. Dogłoszenia nie dają gwarancji otrzymania pełni świadczeń. 

6. Istnieje możliwość zostawienia w biurze cennych rzeczy. 

7. Każdy zawodnik ma obowiązek posiadać przypięty numer startowy wraz z chipem. Zachęcamy do korzystania z własnych agrafek i zwrotu zbędnych z pakietów do biura chcemy dbać o środowisko! 

8. Przy sali gimnastycznej do dyspozycji będą dwie toalety TOI TOI oraz dodatkowo 6 toalet w szkole na łączniku. 

9. Przed biegiem, w okolicach baneru startu, znajdować się będą worki, w których będzie można zostawić swoje rzeczy.

10. Czas biegu liczony będzie dla od momentu sygnału startu. 

godz. 11:00 - start dla wszystkich kategorii z wyjątkiem DOG;

godz. 11:05 - start dla kategorii DOG.

11. Na końcu pętli, w miejscu rozejścia na drugą pętlę i metę znajdować się będzie punkt żywieniowy. Organizator zapewnia wodę/odżywkę. 

12. Na mecie wszyscy otrzymają medal, ciepłą herbatę oraz w budynku szkoły będzie rozdawana zupa (w godz. 11:45-12:30).

13. O godz. 12:30 planowane jest zakończenie. Upominki za bieg oraz nagrody za cykl będą wręczane za miejsca 1-3. Każdy uczestnik ma również szansę na jedną z 5 nagród. 

14. Do dyspozycji uczestników będą płyny do dezynfekcji (biuro, start/meta, toalety). Prosimy o zachowanie zdrowego rozsądku i w przypadku pojawienia się jakichkolwiek objawów chorobowych - rezygnację ze startu. 

15. Start w zawodach wiąże się z ryzykiem przebywania w większej grupie ludzi w okresie epidemii. Udział w imprezie jest równoznaczny z akceptacją tego faktu oraz świadomością związanego z tym ryzyka. 

Powodzenia i do zobaczenia!
Odsłony: 148