Komunikat techniczny - I bieg - 25 listopada

Opublikowano: czwartek, 22, listopad 2018

1. Na mocy pozostają wszystkie zapisy regulaminu, zachęcamy do zapoznania się z jego treścią. Komunikat techniczny stanowi rozwinięcie poszczególnych kwestii i niniejsze informacje są nadrzędne wobec regulaminu. 

2. Osoby zgłoszone, które wiedzą, że nie przyjdą na bieg, prosimy o kontakt na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Ułatwi to nam organizację i pracę biura zawodów. 

3. W centrum zawodów - sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 61 przy ul. Okólnej 183 w Łodzi, znajduje się tylko kilkadziesiąt miejsc parkingowych (okolice krańcówki autobusu 51). Zachęcamy do parkowania przed Sanktuarium św. Antoniego Padewskiego i bł. o. Rafała Chylińskiego (franciszkanie) oraz u zbiegu ulic Okólnej i Wycieczkowej (kapliczki). Prosimy o uwzględnienie tego w planach przyjazdu. Pamiętajcie, że wejście na salę gimnastyczną SP 61 znajduje się za przystankiem - tam należy się udać. 

4. Na salę gimnastyczną (szatnia) prosimy wchodzić w obuwiu zamiennym (jak na basen) bądź bez butów. Szanujmy parkiet, który został udostępniony dzięki uprzejmości SP 61.

5. Odbiór pakietów startowych z chipami, numerami (na cały cykl) i gadżetami możliwy będzie w biurze w dniu zawodów w godzinach 9:30 - 10:30. Stanowiska będą podzielone według klucza dystansów. Osoby, które nie dokonały opłaty, a znajdują się na liście startowej płacą zwiększoną stawkę przy odbiorze pakietów (tak jak za dogłoszenie w dniu zawodów).  

6. Osoby, które chcą się dogłosić, mają możliwość uczynienia tego w godzinach pracy biura. Limit dogłoszeń to po 10 na dystansie 5 i 10 km. Kto pierwszy, ten lepszy. 

7. Osoby niepełnoletnie otrzymają oświadczenia, które winni podpisać ich opiekunowie. 

8. Istnieje możliwość zostawienia w biurze depozytu w woreczku z pakietem startowym. Będą one podpisane numerami zawodników i na podstawie numerów będzie można je odebrać z biura po biegu. 

9. Każdy zawodnik ma obowiązek posiadać przypięty numer startowy oraz przymocowanego do ciała chipa. Zachęcamy do korzystania z własnych agrafek i zwrotu zbędnych z pakietów do biura - chcemy dbać o środowisko! 

10. Przy sali gimnastycznej do dyspozycji są 2 toalety. Dodatkowo organizator przed budynkiem przed wejściem na salę gimnastyczną zapewnia 2 przenośne kabiny TOI TOI. Przy przystanku znajduje się kabina oraz u zbiegu ulic Wycieczkowej i Okólnej, w okolicach kapliczek - kolejna.

11. Przed biegiem, w okolicach balonu startu znajdować się będą worki, w których będzie mogli zostawić swoje rzeczy.

12. Czas biegu liczony będzie dla wszystkich od momentu sygnału startu. Start o godz. 11 na polanie między salą gimnastyczną a ogrodzeniem szpitala

13. Na końcu pętli, w miejscu rozejścia na drugą pętlę i metę znajdować się będzie punkt żywieniowy. Organizator zapewnia wodę. Zachęcamy do pozostawienia w okolicy również swoich bidonów. 

14. Na mecie uczestnicy otrzymują pamiątkowe medale. Po zakończeniu biegu każdy zawodnik ma obowiązek zwrotu chipa do biura w sali gimnastycznej. Niezwrócenie chipa skutkować będzie dyskwalifikacją, a jego zgubienie obciążeniem kosztami. 

15. W szkole dla uczestników wydawana będzie zupa oraz ciepła herbata. 

16. O godz. 12:30 na sali gimnastycznej planowane jest zakończenie I etapu oraz wręczenie upominków zwycięzcom i dodatkowych niespodzianek, które może otrzymać każdy obecny!

Powodzenia i do zobaczenia!

 

Odsłony: 1142