JoomlaTemplates.me by Cheap Hosting

Wyniki i relacja - I bieg - 25 listopada

Opublikowano: niedziela, 25, listopad 2018

Radość rozpiera nas po inauguracyjnym etapie Łódzkich Biegów Górskich. Cieszy rosnąca frekwencja oraz Wasze miłe słowa i uśmiechy na mecie. 

Gratulacje dla zwycięzców kategorii: na dystansie 6,6 km - Wiktorii Doreń, Weroniki Fortuniak, Joanny Spułtowskiej, Piotra Rzeńcy oraz Sebastiana Duszyńskiego i na 10,5 km - Tamary Mieloch i Maurycego Oleksiewicza. Uznanie dla Was wszystkich za ukończenie biegu.


WYNIKI OFICJALNE - 25.11.2018 r.

Filmik organizatora 
Relacja na festiwalbiegowy.pl 
Zdjęcia - Maciej Marcjanek
Zdjęcia - Robert Słomczyński
Zdjęcia - Krzysztof Lewandowski

Wkrótce otwarty zostanie formularz zgłoszeń na II bieg 16 grudnia. Osoby, które zostały zapisane na cały cykl i opłaciły wpisowe, znajdą się automatycznie na liście startowej. Prosimy pilnie o informację na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. jeśli ktoś chciałby zmienić dystans z dotychczasowego na inny.  Przypominamy, że do sklasyfikowania w generalce niezbędne są 3 biegi na danym dystansie. Odnośnie numerów startowych: osoby, które mają trwałe numery na cały cykl - prosimy o zabranie ich ponownie ze sobą z agrafkami. Osoby (nieliczne) zgłoszone na cały cykl z numerami nietrwałymi otrzymają trwałe na II biegu. Osoby, które były zapisane tylko na I bieg i otrzymały numer, a zdecydują się na udział w kolejnym biegu - prosimy zabrać go ze sobą na II bieg razem z agrafkami. Jeśli ktoś zagubił swój trwały numer, prosimy o sygnał - przygotujemy nowy. 


Odsłony: 1045