JoomlaTemplates.me by Cheap Hosting

Komunikat techniczny - I bieg - 24 listopada

Opublikowano: poniedziałek, 18, listopad 2019

Zawody pod patronatem Marszałka Województwa Łódzkiego Grzegorza Schreibera. 
I bieg w ramach cyklu Łódzkich Biegów Górskich jest dofinansowany ze środków Województwa Łódzkiego.
I bieg w ramach cyklu Łódzkich Biegów Górskich jest dofinansowany ze środków Miasta Łodzi. 
I i II bieg w ramach cyklu Łódzkich Biegów Górskich są dofinansowane ze środków budżetu państwa na zadanie pn. Ogólnopolskie Biegi Górskie

0. Lista startowa - do weryfikacji: link 

1. Na mocy pozostają wszystkie zapisy regulaminu zawodów. Zachęcamy do zapoznania się z jego treścią. Komunikat techniczny stanowi rozwinięcie poszczególnych kwestii i niniejsze informacje są nadrzędne wobec regulaminu. 

2. W okolicy centrum zawodów - sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 61 przy ul. Okólnej 183 w Łodzi znajduje się tylko kilkadziesiąt miejsc parkingowych (okolice krańcówki autobusu 51). Zachęcamy do parkowania przed Sanktuarium św. Antoniego Padewskiego i bł. o. Rafała Chylińskiego (franciszkanie) oraz u zbiegu ulic Okólnej i Wycieczkowej (kapliczki). Prosimy o uwzględnienie tego w planach przyjazdu. Pamiętajcie, że wejście na salę gimnastyczną SP 61 znajduje się za przystankiem - tam należy się udać. 

3. Na salę gimnastyczną (szatnia) prosimy wchodzić w obuwiu zamiennym (jak na basen) bądź bez butów. Szanujmy parkiet, który został udostępniony dzięki uprzejmości SP 61.

4. Odbiór pakietów startowych (numer, chip, agrafki, niespodzianki) możliwy będzie w biurze w dniu zawodów w godzinach 9:30 - 10:30. 3 stanowiska będą podzielone według alfabetu, a czwarte stanowisko będzie dla osób dogłaszających się, nieopłaconych i ew. zmian/problemów.  

5. Osoby, które chcą się dogłosić, mają możliwość uczynienia tego w godzinach pracy biura, zgodnie ze zwiększonymi stawkami wpisowego. Dogłoszenia nie dają gwarancji otrzymania pełni świadczeń. 

6. Osoby niepełnoletnie otrzymają w pakietach oświadczenia, które winni podpisać ich opiekunowie. 

7. Istnieje możliwość zostawienia w biurze depozytu w torbie swojego pakietu startowego. Będą one podpisane nazwiskami.

8. Każdy zawodnik ma obowiązek posiadać przypięty numer startowy oraz przymocowanego do ciała chipa. Zachęcamy do korzystania z własnych agrafek i zwrotu zbędnych z pakietów do biura chcemy dbać o środowisko! 

9. Przy sali gimnastycznej do dyspozycji jest toaleta oraz prysznice. Dodatkowo organizator przed budynkiem przed wejściem na salę gimnastyczną zapewnia 6 toalet. Przy przystanku znajduje się również kabina, u zbiegu ulic Wycieczkowej i Okólnej - w okolicach kapliczek - kolejna.

10. Przed biegiem, w okolicach baneru startu znajdować się będą worki, w których będzie można zostawić swoje rzeczy.

11. Czas biegu liczony będzie dla wszystkich od momentu sygnału startu. Start o godz. 11 na polanie między salą gimnastyczną a ogrodzeniem szpitala. Start kategorii DOG o godz. 11:05. 

12. Na końcu pętli, w miejscu rozejścia na drugą pętlę i metę znajdować się będzie punkt żywieniowy. Organizator zapewnia wodę i izotonik. 

13. Na mecie wszyscy otrzymają medale oraz wodę. 

14. Po zakończeniu biegu każdy zawodnik ma obowiązek zwrotu chipa do biura zawodów w sali gimnastycznej. Niezwrócenie chipa skutkować będzie dyskwalifikacją, a jego zgubienie obciążeniem kosztami. 

15. W szkole dla uczestników wydawana będzie zupa (za okazaniem numeru startowego) oraz ciepła herbata. 

16. O godz. 12:30 na sali gimnastycznej planowane jest zakończenie biegu: nagrodzenie miejsc 1-3 w poszczególnych kategoriach oraz wręczenie dodatkowych niespodzianek od Stacji Nowa Gdynia oraz Prozis, które może otrzymać każdy obecny!

Powodzenia i do zobaczenia!

 

Odsłony: 768