JoomlaTemplates.me by Cheap Hosting

Zgłoszenia - 24 października

Opublikowano: poniedziałek, 31, maj 2021


Drodzy Biegacze!

 1. FORMULARZ na bieg 24 października (link) jest otwarty do 17 października włącznie. Do tego czasu należy również dokonać opłat.

2. Osoby zapisane i opłacone na CAŁY CYKL automatycznie zostają przepisane na bieg 24 października (LISTA ZGŁOSZONYCH). Jeśli chcą Państwo zrezygnować ze startu 24 października lub otrzymać w cenie wpisowego pamiątkowy unikatowy medal, prosimy o maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 30 września włącznie.

3. Przypominamy o zabraniu na bieg swojego numeru startowego - jeśli startowaliście w tej edycji Łódzkich Biegów Górskich. W przypadku braku numeru prosimy o informację na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W razie pytań i niejasności pozostajemy do dyspozycji: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Odsłony: 511