JoomlaTemplates.me by Cheap Hosting

Komunikat techniczny - 25 lutego

Opublikowano: piątek, 23, luty 2024


1. W okolicy centrum zawodów - łącznika przy sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 61 przy ul. Okólnej 183 w Łodzi znajduje się tylko kilkadziesiąt miejsc parkingowych (okolice krańcówki autobusu 51). Zachęcamy do parkowania przed Sanktuarium św. Antoniego Padewskiego i bł. o. Rafała Chylińskiego (franciszkanie) oraz u zbiegu ulic Okólnej i Wycieczkowej (kapliczki). Prosimy o uwzględnienie tego w planach przyjazdu. Pamiętajcie, że wejście do biura znajduje się za przystankiem - tam należy się udać. 

2. Biuro będzie czynne w dniu zawodów od godziny 9:30 bez przerwy. 

3. Biegacze biorący udział w I, II lub III biegu (zarówno zgłoszeni na cały cykl, jak i na etap) nie muszą stawiać się w biurze. Warunek udziału to zabranie imiennego numeru startowego. Biegacze zgłoszeni na cały cykl albo tylko na etap 25 lutego, którzy nie odebrali pakietów - zgłaszają się do Biura. 

4. Osoby, które chcą się dogłosić, mają możliwość uczynienia tego w godzinach pracy biura, zgodnie ze zwiększonymi stawkami wpisowego. Dogłoszenia nie dają gwarancji otrzymania pełni świadczeń. 

5. Istnieje możliwość zostawienia w biurze cennych rzeczy. 

6. Każdy zawodnik ma obowiązek posiadać przypięty w widocznym miejscu numer startowy wraz z chipem. Zachęcamy do korzystania z własnych agrafek i zwrotu zbędnych z pakietów do biura chcemy dbać o środowisko! 

7. Przy sali gimnastycznej do dyspozycji będą dwie toalety TOI TOI oraz dodatkowo 6 toalet w szkole na łączniku. 

8. Przed biegiem, w okolicach baneru startu znajdować się będą worki, w których będzie można zostawić swoje rzeczy.

9. Czas biegu liczony będzie dla od momentu sygnału startu. 

godz. 11:00 - start dla wszystkich kategorii z wyjątkiem DOG;

godz. 11:05 - start dla kategorii DOG.

10. Na końcu pętli, w miejscu rozejścia na drugą pętlę i metę znajdować się będzie punkt żywieniowy. Organizator zapewnia wodę/odżywkę. 

11. Na mecie wszyscy otrzymają medal, ciepłą herbatę oraz w budynku szkoły będzie rozdawana zupa (w godz. 11:45-12:30).

12. O godz. 12:30 planowane jest zakończenie. Upominki będą wręczane za miejsca 1-3. Każdy uczestnik ma również szansę na jedną z 5 nagród. 

Powodzenia i do zobaczenia!Odsłony: 307